KONST / Litografier / Färglitografi 13988389
nr 1398 8389
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/360. Motivet: 40x49cm, yttermått inklusive ram: 59x68cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:52:48